Dalyan Transferi

Dalaman ile başlayan yolculuğunuzun ilk bölümünden sonra Dalyan’a gitmeye karar verdiğinizde, Dalaman Dalyan transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Dalyan transfer

Dalaman Havalimanı Dalyan transfer hizmeti firmamız tarafından taksi ile ulaşım (binek araç), VIP transfer ve minibüsle yolculuk gibi farklı seçeneklerle sunulmaktadır.

Dalaman'dan Dalyan'a transfer, ulaşım

Dalaman Dalyan arası gidilecek mesafe boyunca tercih edebileceğiniz bütün ulaşım imkanları firmamızda mevcuttur. Transfer süresince tarafınıza tahsil edilecek binek araç, VIP araç ya da minibüs ile yolculuğunuzu gerçekleştirerek, Dalyan'a ulaşabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Dalyan transfer fiyatları

Dalaman Havalimanı Dalyan transfer ücretleri hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıda belirtilmiş olup, 1 - 3, 8 ve 14 kişiye kadar olan gruplar halinde Dalyan ulaşım, transfer ücretleri belirlenmektedir.

Dalaman Havalimanı Dalyan transfer firması

Viking Transfer, Dalaman Havalimanı Dalyan transfer firmaları içerisinde en uygun ve ucuz fiyatlar ile kaliteli ve konforlu ulaşım sağlamaktadır. Siz de Dalyan'a uzanan yolculuğunuzda firmamız ile son derece memnun kalacağınız bir yolculuğu tercih edebilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Dalyan transfer fiyat ve ücretleri

1-3 Kişi Binek Araç (Taksi) 80 TL

Dalaman Havalimanı Dalyan transfer için 1-3 kişilik yolcu kapasitesine sahip binek aracımız ile Dalyan'a ulaşımınız gayet uygun fiyatlı ve kolay olacak. Küçük gruplar için son derece kullanışlı olan taksi (binek araç) ile ulaşımı tercih edebilirsiniz.

1-6 Kişi VIP Vito 100 TL

Dalaman Havalimanı Dalyan transfer hizmetinde konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak VIP Vito aracımız, 1-6 kişilik gruplar için ideal bir transfer imkanı sağlamaktadır.

1-14 Kişi Minibüs 150 TL

Kalabalık gruplar için rahat bir yolculuk imkanı sağlayan minibüs ile Dalaman Havalimanı Dalyan transfer çok uygun ve ucuz fiyat seçenekleriyle sizleri bekliyor.


Dalaman Havalimanı Dalyan transfer

Dalaman Havaalanı Dalyan transfer gereksinimi duyduğunuzda, Vikings Transfer olarak misafirlerimize ihtiyacınıza göre büyüklüğü ve kapasitesi değişen farklı ulaşım ve araç alternatiflerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır. İsterseniz Dalaman Havalimanı Dalyan transferi, isterseniz de Dalyan'dan Datça, Selimiye, Akyaka gibi farklı turistik yerlere ulaşım sağlamanıza yardımcı olabiliriz. Dalaman Havalimanı yanında bulunan ofisimizde bir telefon kadar uzağınızdayız.

Acil ihtiyaç durumunda, hemen bizimle iletişime geçerek, sizlere en hızlı şekilde yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Fakat yoğunluk göz önüne alındığında, rezervasyonlu işlemler yapmayı öncelik olarak tercih etmeniz size çok daha kaliteli bir transfer hizmeti sunmamızı kolaylaştıracaktır.

Dalaman Havalimanı Dalyan transfer hizmetimizde farklı araç tiplerini ulaşım aracı olarak kullanabilirsiniz.

Binek araç - Taksi 1 - 3 kişilik gruplar için hazır edilir. Gideceğiniz yolculuk boyunca şoförünüz ile birlikte ihtiyacınıza göre transferinizi gerçekleştirir.

VIP transfer 1-6 kişilik gruplara hizmet verir. Ulaşmak istediğiniz bölgeye kadar VIP transfer hizmetini sağlayan şoförünüz ile birlikte güvenli ve konforlu bir yolculuk sizi bekliyor.

Minibüs 1- 14 kişilik genel olarak kalabalık gruplar için transfer ihtiyacı olduğunda minibüsünüz sizin için hazır bekliyor olacak. 

Dalaman Havalimanı Dalyan transfer

dalyan
dalyan

Dalaman Dalyan transfer
Dalaman Dalyan transfer

Dalaman havalimanı Dalyan transfer
Dalaman havalimanı Dalyan transfer