İçmeler Transferi

Dalaman ile başlayan yolculuğunuzun ilk bölümünden sonra İçmeler’e gitmeye karar verdiğinizde, Dalaman İçmeler transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İçmeler transfer

Dalaman Havalimanı İçmeler transfer hizmeti firmamız tarafından taksi ile ulaşım (binek araç), VIP transfer ve minibüsle yolculuk gibi farklı seçeneklerle sunulmaktadır.

Dalaman'dan İçmeler'e transfer, ulaşım

Dalaman İçmeler arası gidilecek mesafe boyunca tercih edebileceğiniz bütün ulaşım imkanları firmamızda mevcuttur. Transfer süresince tarafınıza tahsil edilecek binek araç, VIP araç ya da minibüs ile yolculuğunuzu gerçekleştirerek, İçmeler'e ulaşabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı İçmeler transfer fiyatları

Dalaman Havalimanı İçmeler transfer ücretleri hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıda belirtilmiş olup, 1 - 3, 8 ve 14 kişiye kadar olan gruplar halinde İçmeler ulaşım, transfer ücretleri belirlenmektedir.

Dalaman Havalimanı İçmeler transfer firması

Viking Transfer, Dalaman Havalimanı İçmeler transfer firmaları içerisinde en uygun ve ucuz fiyatlar ile kaliteli ve konforlu ulaşım sağlamaktadır. Siz de İçmeler'e uzanan yolculuğunuzda firmamız ile son derece memnun kalacağınız bir yolculuğu tercih edebilirsiniz.

Dalaman Havalimanı İçmeler transfer fiyat ve ücretleri

1-3 Kişi Binek Araç (Taksi) 135 TL

Dalaman Havalimanı İçmeler transfer için 1-3 kişilik yolcu kapasitesine sahip binek aracımız ile İçmeler'e ulaşımınız gayet uygun fiyatlı ve kolay olacak. Küçük gruplar için son derece kullanışlı olan taksi (binek araç) ile ulaşımı tercih edebilirsiniz.

1-6 Kişi VIP Vito 180 TL

Dalaman Havalimanı İçmeler transfer hizmetinde konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak VIP Vito aracımız, 1-6 kişilik gruplar için ideal bir transfer imkanı sağlamaktadır.

1-14 Kişi Minibüs 250 TL

Kalabalık gruplar için rahat bir yolculuk imkanı sağlayan minibüs ile Dalaman Havalimanı İçmeler transfer çok uygun ve ucuz fiyat seçenekleriyle sizleri bekliyor.


Dalaman Havalimanı İçmeler transfer

Dalaman Havaalanı İçmeler transfer gereksinimi duyduğunuzda, Vikings Transfer olarak misafirlerimize ihtiyacınıza göre büyüklüğü ve kapasitesi değişen farklı ulaşım ve araç alternatiflerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır. İsterseniz Dalaman Havalimanı İçmeler transferi, isterseniz de İçmeler'den Datça, Selimiye, Akyaka ya da Dalyan gibi farklı turistik yerlere ulaşım sağlamanıza yardımcı olabiliriz. Dalaman Havalimanı yanında bulunan ofisimizde bir telefon kadar uzağınızdayız.

Acil ihtiyaç durumunda, hemen bizimle iletişime geçerek, sizlere en hızlı şekilde yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Fakat yoğunluk göz önüne alındığında, rezervasyonlu işlemler yapmayı öncelik olarak tercih etmeniz size çok daha kaliteli bir transfer hizmeti sunmamızı kolaylaştıracaktır.

Dalaman Havalimanı İçmeler transfer hizmetimizde farklı araç tiplerini ulaşım aracı olarak kullanabilirsiniz.

Binek araç - Taksi 1 - 3 kişilik gruplar için hazır edilir. Gideceğiniz yolculuk boyunca şoförünüz ile birlikte ihtiyacınıza göre transferinizi gerçekleştirir.

VIP transfer 1-6 kişilik gruplara hizmet verir. Ulaşmak istediğiniz bölgeye kadar VIP transfer hizmetini sağlayan şoförünüz ile birlikte güvenli ve konforlu bir yolculuk sizi bekliyor.

Minibüs 1- 14 kişilik genel olarak kalabalık gruplar için transfer ihtiyacı olduğunda minibüsünüz sizin için hazır bekliyor olacak. 

Dalaman Havalimanı İçmeler transfer

İçmeler
İçmeler

Dalaman İçmeler transfer
Dalaman İçmeler transfer

Dalaman Havalimanı İçmeler transfer
Dalaman Havalimanı İçmeler transfer