Fethiye Transfer

Fethiye gibi harika bir yeri kim görmek istemez ki? Tatilinizin bir bölümünü de Fethiye'nin muhteşem güzellikleri içerisinde geçirmek için Dalaman'dan Fethiye'ye transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Fethiye transfer

Dalaman Havalimanı Fethiye transfer hizmeti firmamız tarafından taksi ile ulaşım (binek araç), VIP transfer ve minibüsle yolculuk gibi farklı seçeneklerle sunulmaktadır.

Dalaman'dan Fethiye'ye transfer, ulaşım

Dalaman Fethiye arası gidilecek mesafe boyunca tercih edebileceğiniz bütün ulaşım imkanları firmamızda mevcuttur. Transfer süresince tarafınıza tahsil edilecek binek araç, VIP araç ya da minibüs ile yolculuğunuzu gerçekleştirerek, Fethiye'ye ulaşabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Fethiye transfer fiyatları

Dalaman Havalimanı Fethiye transfer ücretleri hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıda belirtilmiş olup, 1 - 3, 8 ve 14 kişiye kadar olan gruplar halinde Fethiye ulaşım, transfer ücretleri belirlenmektedir.

Dalaman Fethiye transfer firması

Viking Transfer, Dalaman Fethiye transfer firmaları içerisinde en uygun ve ucuz fiyatlar ile kaliteli ve konforlu ulaşım sağlamaktadır. Siz de Fethiye'ye uzanan yolculuğunuzda firmamız ile son derece memnun kalacağınız bir yolculuğu tercih edebilirsiniz.
1-3 Kişi Binek Araç (Taksi) 110 TL

1-3 kişilik yolcu kapasitesine sahip binek aracımız ile Fethiye'ye ulaşımınız gayet uygun fiyatlı ve kolay olacak. Küçük gruplar için son derece kullanışlı olan taksi (binek araç) ile ulaşımı tercih edebilirsiniz.

1-6 Kişi VIP Vito 150 TL

Dalaman Fethiye arası yolculuğunuzda konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak VIP Vito aracımız, 1-6 kişilik gruplar için ideal bir transfer imkanı sağlamaktadır.

1-14 Kişi Minibüs 250 TL

Kalabalık gruplar için rahat bir yolculuk imkanı sağlayan minibüs ile Dalaman Havalimanı Fethiye arası ulaşım çok uygun ve ucuz fiyat seçenekleriyle sizleri bekliyor.


Dalaman Fethiye transferi

Dalaman Havaalanı Fethiye transfer gereksinimi duyduğunuzda, Vikings Transfer olarak misafirlerimize ihtiyacınıza göre büyüklüğü ve kapasitesi değişen farklı ulaşım ve araç alternatiflerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır. İsterseniz Dalaman'dan Fethiye'ye, isterseniz de Fethiye'den Özlüdeniz, Datça, Selimiye, Akyaka ya da Dalyan gibi farklı turistik yerlere ulaşım sağlamanıza yardımcı olabiliriz. Dalaman Havalimanı yanında bulunan ofisimizde bir telefon kadar uzağınızdayız.

Acil ihtiyaç durumunda, hemen bizimle iletişime geçerek, sizlere en hızlı şekilde yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Fakat yoğunluk göz önüne alındığında, rezervasyonlu işlemler yapmayı öncelik olarak tercih etmeniz size çok daha kaliteli bir transfer hizmeti sunmamızı kolaylaştıracaktır.

Fethiye transfer hizmetimizde farklı araç tiplerini ulaşım aracı olarak kullanabilirsiniz.

Binek araç - Taksi 1 - 3 kişilik gruplar için hazır edilir. Gideceğiniz yolculuk boyunca şoförünüz ile birlikte ihtiyacınıza göre transferinizi gerçekleştirir.

VIP transfer 1-6 kişilik gruplara hizmet verir. Ulaşmak istediğiniz bölgeye kadar VIP transfer hizmetini sağlayan şoförünüz ile birlikte güvenli ve konforlu bir yolculuk sizi bekliyor.

Minibüs 1- 14 kişilik genel olarak kalabalık gruplar için transfer ihtiyacı olduğunda minibüsünüz sizin için hazır bekliyor olacak. 

Dalaman Fethiye transfer

Fethiye transfer
Fethiye transfer

Dalaman Fethiye transfer
Dalaman Fethiye transfer

Dalaman Havalimanı Fethiye transfer
Dalaman Havalimanı Fethiye transfer