Kaş transferi

Dalaman Kaş transfer hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda, güvenilir, kaliteli ve ucuz ulaşım fırsatını transfer firmamız ile yakalayabilirsiniz.

Kaş transfer

Dalaman Havalimanı Kaş transfer hizmeti firmamız tarafından taksi ile ulaşım (binek araç), VIP transfer ve minibüsle yolculuk gibi farklı seçeneklerle sunulmaktadır.

Dalaman'dan Kaş'a transfer, ulaşım

Dalaman Kaş arası gidilecek mesafe boyunca tercih edebileceğiniz bütün ulaşım imkanları firmamızda mevcuttur. Transfer süresince tarafınıza tahsil edilecek binek araç, VIP araç ya da minibüs ile yolculuğunuzu gerçekleştirerek, Kaş'a ulaşabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Kaş transfer fiyatları

Dalaman Havalimanı Kaş transfer ücretleri hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıda belirtilmiş olup, 1 - 3, 8 ve 14 kişiye kadar olan gruplar halinde Marmaris ulaşım, transfer ücretleri belirlenmektedir.

Dalaman Kaş transfer firması

Viking Transfer, Dalaman Kaş transfer firmaları içerisinde en uygun ve ucuz fiyatlar ile kaliteli ve konforlu ulaşım sağlamaktadır. Siz de Kaş'a uzanan yolculuğunuzda firmamız ile son derece memnun kalacağınız bir yolculuğu tercih edebilirsiniz.
1-3 Kişi Binek Araç (Taksi) 190 TL

1-3 kişilik yolcu kapasitesine sahip binek aracımız ile Kaş'a ulaşımınız gayet uygun fiyatlı ve kolay olacak. Küçük gruplar için son derece kullanışlı olan taksi (binek araç) ile ulaşımı tercih edebilirsiniz.

1-6 Kişi VIP Vito 270 TL

Kaş yolculuğunuzda konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak VIP Vito aracımız, 1-6 kişilik gruplar için ideal bir transfer imkanı sağlamaktadır.

1-14 Kişi Minibüs 450 TL

Kalabalık gruplar için rahat bir yolculuk imkanı sağlayan minibüs ile Dalaman Havalimanı Kaş arası ulaşım çok uygun ve ucuz fiyat seçenekleriyle sizleri bekliyor.


Dalaman Kaş transferi

Dalaman Havaalanı Kaş transfer gereksinimi duyduğunuzda, Vikings Transfer olarak misafirlerimize ihtiyacınıza göre büyüklüğü ve kapasitesi değişen farklı ulaşım ve araç alternatiflerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır. İsterseniz Dalaman'dan Kaş'a, isterseniz de Kaş'tan Marmaris, Fethiye, Datça ya da Dalyan gibi farklı turistik yerlere ulaşım sağlamanıza yardımcı olabiliriz. Dalaman Havalimanı yanında bulunan ofisimizde bir telefon kadar uzağınızdayız.

Acil ihtiyaç durumunda, hemen bizimle iletişime geçerek, sizlere en hızlı şekilde yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Fakat yoğunluk göz önüne alındığında, rezervasyonlu işlemler yapmayı öncelik olarak tercih etmeniz size çok daha kaliteli bir transfer hizmeti sunmamızı kolaylaştıracaktır.

Kaş transfer hizmetimizde farklı araç tiplerini ulaşım aracı olarak kullanabilirsiniz.

Binek araç - Taksi 1 - 3 kişilik gruplar için hazır edilir. Gideceğiniz yolculuk boyunca şoförünüz ile birlikte ihtiyacınıza göre transferinizi gerçekleştirir.

VIP transfer 1-6 kişilik gruplara hizmet verir. Ulaşmak istediğiniz bölgeye kadar VIP transfer hizmetini sağlayan şoförünüz ile birlikte güvenli ve konforlu bir yolculuk sizi bekliyor.

Minibüs 1- 14 kişilik genel olarak kalabalık gruplar için transfer ihtiyacı olduğunda minibüsünüz sizin için hazır bekliyor olacak.

Dalaman Kaş transfer

Kaş transfer
Kaş transfer

Dalaman Kaş transfer
Dalaman Kaş transfer

Dalaman Havalimanı Kaş transfer
Dalaman Havalimanı Kaş transfer