Marmaris Transferi

Dalaman ile başlayan yolculuğunuzun ilk bölümünden sonra Marmaris’e gitmeye karar verdiğinizde, Dalaman Marmaris transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Marmaris transfer

Dalaman Havalimanı Marmaris transfer hizmeti firmamız tarafından taksi ile ulaşım (binek araç), VIP transfer ve minibüsle yolculuk gibi farklı seçeneklerle sunulmaktadır.

Dalaman'dan Marmaris'e transfer, ulaşım

Dalaman Marmaris arası gidilecek mesafe boyunca tercih edebileceğiniz bütün ulaşım imkanları firmamızda mevcuttur. Transfer süresince tarafınıza tahsil edilecek binek araç, VIP araç ya da minibüs ile yolculuğunuzu gerçekleştirerek, Marmaris'e ulaşabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Marmaris transfer fiyatları

Dalaman Havalimanı Marmaris transfer ücretleri hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıda belirtilmiş olup, 1 - 3, 8 ve 14 kişiye kadar olan gruplar halinde Marmaris ulaşım, transfer ücretleri belirlenmektedir.

Dalaman Marmaris transfer firması

Viking Transfer, Dalaman Marmaris transfer firmaları içerisinde en uygun ve ucuz fiyatlar ile kaliteli ve konforlu ulaşım sağlamaktadır. Siz de Marmaris'e uzanan yolculuğunuzda firmamız ile son derece memnun kalacağınız bir yolculuğu tercih edebilirsiniz.
1-3 Kişi Binek Araç (Taksi) 130 TL

1-3 kişilik yolcu kapasitesine sahip binek aracımız ile Marmaris'e ulaşımınız gayet uygun fiyatlı ve kolay olacak. Küçük gruplar için son derece kullanışlı olan taksi (binek araç) ile ulaşımı tercih edebilirsiniz.

1-6 Kişi VIP Vito 175 TL

Marmaris'e konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak VIP Vito aracımız, 1-6 kişilik gruplar için ideal bir transfer imkanı sağlamaktadır.

1-14 Kişi Minibüs 250 TL

Kalabalık gruplar için rahat bir yolculuk imkanı sağlayan minibüs ile Dalaman Havalimanı Marmaris arası ulaşım çok uygun ve ucuz fiyat seçenekleriyle sizleri bekliyor.


Dalaman Marmaris transferi

Dalaman Havaalanı Marmaris transfer gereksinimi duyduğunuzda, Vikings Transfer olarak misafirlerimize ihtiyacınıza göre büyüklüğü ve kapasitesi değişen farklı ulaşım ve araç alternatiflerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır. İsterseniz Dalaman'dan Marmaris'e, isterseniz de Marmaris'ten Datça, Selimiye, Akyaka ya da Dalyan gibi farklı turistik yerlere ulaşım sağlamanıza yardımcı olabiliriz. Dalaman Havalimanı yanında bulunan ofisimizde bir telefon kadar uzağınızdayız.

Acil ihtiyaç durumunda, hemen bizimle iletişime geçerek, sizlere en hızlı şekilde yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Fakat yoğunluk göz önüne alındığında, rezervasyonlu işlemler yapmayı öncelik olarak tercih etmeniz size çok daha kaliteli bir transfer hizmeti sunmamızı kolaylaştıracaktır.

Marmaris transfer hizmetimizde farklı araç tiplerini ulaşım aracı olarak kullanabilirsiniz.

Binek araç - Taksi 1 - 3 kişilik gruplar için hazır edilir. Gideceğiniz yolculuk boyunca şoförünüz ile birlikte ihtiyacınıza göre transferinizi gerçekleştirir.

VIP transfer 1-6 kişilik gruplara hizmet verir. Ulaşmak istediğiniz bölgeye kadar VIP transfer hizmetini sağlayan şoförünüz ile birlikte güvenli ve konforlu bir yolculuk sizi bekliyor.

Minibüs 1- 14 kişilik genel olarak kalabalık gruplar için transfer ihtiyacı olduğunda minibüsünüz sizin için hazır bekliyor olacak. 

Dalaman Marmaris transfer

Marmaris transfer
Marmaris transfer

Dalaman Marmaris transfer
Dalaman Marmaris transfer

Dalaman Havalimanı Marmaris transfer
Dalaman Havalimanı Marmaris transfer